בניית גגות רעפים

בניית גגות רעפים | סימנית גג לעד
בניית גגות רעפים | סימנית גג לעד

בניית גגות רעפים והחלפת גגות רעפים סימנית גג לעד

בניית גגות רעפים עושים רק עם חברה מקצועית בעלת ניסיון של שנים בתחום! אנו בסימנית גג לעד קיימים כבר משנת 1997! ומתמתחים בבניית גגות רעפים בסטנדרטים המחמירים, ובסוף העבודה תוכלו להנות מגג רעפים שעומד בכל התקנים, בעל אטימות מרבית, ולא פחות חשוב מזה – גג רעפים יפה ומרשים! כמו כן אנו מייצרים מרזבים מאלומיניום, ארגזי רוח וכל מה שצריך עבור גג הרעפים המושלם!

אז אם אתם מעוניינים בבניית גג רעפים איכותי ויפה, צרו עמנו קשר עוד היום! מוזמנים לפנות אלינו בטלפון או בוואטסאפ ונחזור אליכם בהקדם!

בניית גג רעפים לבית שהוא לא רק פרקטי אלא גם אסתטי!

אם אתם נמצאים לפני תהליך של בניית גג רעפים לבית שלכם, חשוב שתדעו כי גג הבית שלכם הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר בו באופן בסיסי ומהותי. גג הבית שלכם הוא מרכיב חשוב מכמה בחינות. בראש ובראשונה, תפקידו הפרקטי של  הגג הוא בהגנה על ביתכם ובחציצה האיכותית בין מרחב המחייה שלכם לבין החוץ – מבחינה אקלימית, מבחינת בידוד מים ורעש ועוד. תפקיד זה הוא כה מהותי, עד שבמקרים רבים אנחנו לא מצליחים להבין עד כמה מדובר במרכיב בסיסי של חיינו עד אשר הוא נפגע.

מעבר לכך, לגג הבית שלנו יש גם תפקיד אסתטי מהותי ביותר, שאותו מבינים בכל פעם שמסתכלים על הבית מבחוץ. הדבר משמעותי במיוחד כשמדובר בגגות רעפים, שנחשבים בצדק לאסתטיים והנעימים ביותר למראה, במיוחד בבתים פרטיים. כעת, נבין בדיוק כמה דברים שחשוב לדעת על בניית גגות רעפים

בניית גג רעפים | דברים שחשוב לדעת

יתרונות בבניית גג רעפים על פני סוגי גגות אחרים

הבעיה העיקרית בגגות רעפים נוגעת לשחיקה של הרעפים עצמם. בסימנית גג אנו מספקים שירותי בניית גגות רעפים: אנו מחליפים גגות שלמים בגגות חדשים ואיכותיים שישרתו אתכם נאמנה לאורך שנים

בתכנון אדריכלי של מבנה, הן במעמד הבניה הראשונית, והן במעמד שיפוץ במקרים רבים, יש להחליט על סוג הגג המתאים. הבחירה בגג רעפים היא בחירה פופולרית של רבים. לבניית גג רעפים בבית שלכם יש לא מעט יתרונות על פני גגות אחרים. ראשית, מדובר בגגות איכותיים ביותר, במיוחד באזורים קרים. בידוד הטמפרטורה שנוצר בגג יוצר שימור חום ומניעת כניסה של קור ושל רטיבות. משום כך, גגות הרעפים הפכו לפופולאריים ביותר ברחבי אירופה, ארצות הברית וכדומה. נוצר גם מצב שבו גג הרעפים נחשב לגג האסתטי והאיכותי ביותר, ובצדק. המראה הייחודי שלו יוצר אווירה כפרית וקלאסית.

  1. איכותי במיוחד– גג רעפים נחשב לגג איכותי במיוחד ועמיד לשנים ארוכות.
  2. מתאים לסביבה קרה– גג הרעפים מתאים במיוחד לאזורים שסובלים מטמפרטורות נמוכות ומקור.
  3. בידוד תרמי– גג רעפים איכותי יספק בידוד תרמי מעולה ויסייע ביצירת טמפרטורה נעימה במבנה בכל עונות השנה.
  4. איטום– גג הרעפים בהתקנה מקצועית ומוקפדת יספק רמת איטום גבוהה ללא צורך בחידוש פתרונות האיטום מדי שנה.
  5. מראה אסתטי– גג רעפים אדום הוא סימן זיהוי והשראה לבתים חמימים, סביבה כפרית ויוקרה, ומשתלב היטב גם במרקם העירוני.

החלפת גגות רעפים או תיקון גגות רעפים?

לעיתים נשקול האם לתקן גג רעפים או להחליפו לגמרי ולבנות גג רעפים חדש. כשאנו שואלים את עצמנו באיזו גישה לנקוט – תיקון גגות רעפים או החלפתם עלינו לבדוק מהו גודל הנזק. דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא כמה שנים הגג קיים והאם יש בעיות של בידוד ואיטום? 

כיום עדיין קיימים בארץ גגות רעפים המכוסים על ידי רעפי בטון ישנים למרות שבימינו קיימים חומרים חדשים וחזקים יותר. חומרים אלה גם נותנים מענה טוב יותר לאיטום ובידוד, וגם מעניקים פתרון אסתטי יותר. לכן, אם לא החלפתם את הגג כבר כמה שנים טובות, או שאתם מרגישים שהוא כבר "לא עושה את העבודה כמו פעם" כדאי שתשקלו להחליפו.

פירוט הסיבות להחלפת גג רעפים ישן

להחלפת גגות רעפים יכולות להיות מספר סיבות. הנה 3מקרים בהם נמליץ לבצע החלפת גג הרעפים לגמרי:

אתם שמים לב שהרעפים חלשים ונשברים בקלות – במצב כזה המים חודרים לתקרה, מה שיוצר רטיבות ועובש ואף הורס את התקרה.

הוצאה כספית על תיקונים ותחזוקה – עקבות החולשה של הרעפים אתם שמים לב שאתם מוציאים כספים רבים על תחזוקה ותיקון. שהרי כאשר יש רעף שבור לעיתים אתם נדרשים להחליף מספר רעפים נוספים על מנת לתקנו.

קושי למצוא חברה שתסכים לתקן את הגג – כיום הרבה חברות העוסקות בבניית גגות רעפים לא ששות להחליף גגות רעפים ישנים ומעדיפים להציע החלפת גגות רעפים במקום.

תיקון גגות רעפים - 7 נקודות חשובות

אם אתם מעוניינים לתקן את גג הרעפים שלכם ולא להחליפו, הנה 7 נקודות חשובות שעליכם לדרוש מבעל המקצוע:

החלפת הרעפים– הדרך הטובה ביותר כשנדרש תיקון גג רעפים היא החלפת הרעפים הישנים ברעפים חדשים מחומרים עמידים, תוך שמירה על התשתית הקיימת.

טיפול בקונסטרוקציה– לעתים הבעיה תהיה לא ברעפים עצמם כי אם בקונסטרוקציה הקיימת. מומלץ לבחון את זווית הרעפים, הלייסטים עליהם מונחים הרעפים, ולבצע יישור וייצוב של הרעפים על גבי תשתית אחידה.

איטום– בכל מקרה של נזילה, קור שחודר מן הגג, רטיבות על גבי התקרה הפנימית, יש לבחון את האיטום, לרבות זה שנעשה בין הרעפים. איטום מקצועי יפתור את הבעיה.

טיפול במרזבים– מרזבים הם מערכת תעלות וצינורות אשר מסייעים בניקוז המים ומניעת הצטברות שלהם על הגג. בכל מקרה של תקלה וליקוי יש לבדוק את כיוון המרזבים, אפשרות לפתח/חריץ במרזב הגורם לנזילה ואת החיבורים בניהם.

ניקיון הגג– הצטברות של לכלוך, שברי אבן ופסולת על הגג עשויה להביא לסתימת המרזבים, לעומד ולסדקים על הרעפים ולגרום לליקויים.

בחירת סוג הרעפים– במקרה ומדובר בתיקון הדורש החלפה של חלק או יותר מן הרעפים מומלץ לבחור ברעפים חזקים, מיציקת בטון, בעלי חוזק מכני ועמידות גבוהה.

תיאום ציפיות– על מנת להימנע מהפתעות וסיפורים של בעלי מקצוע שלא ניתן לאמת במהלך העבודה, יש לדרוש פירוט מראש על אופי העבודה הנדרשת, הזמן לביצוע, חומרי הגלם והעלויות.

החלפת גגות רעפים מבצעים אך ורק עם אנשי מקצוע בתחום!

ויתרתם על התיקון והחלטתם להחליף את גג הרעפים בביתכם? מזל טוב! עכשיו נשאר לכם רק לבחור בבעל מקצוע אמין וטוב.

עליכם לדעת שכאשר מחליפים גג רעפים יש לבצע פעולות החשובות מאוד לתיקון ותחזוקת הגג. גגן מקצועי יסביר לכם מראש כי כנראה שייאלץ לעשות פעולות אלה ומה יהיה המחיר על מנת לא "להתקיל" אתכם במהלך העבודה. מדובר על הסרת רעפים ליישור וחיזוק התשתית, החלפת הלייסטים עליהם מונחים הרעפים, בדיקת מצב תעלות הפח, המרזבים וארגזי הרוח, והחלפתם במידת הצורך. ודבר מאוד חשוב שיש לבדוק מראש עם מתקין גגות הרעפים – לוודא שהוא מפנה את הפסולת בצורה מקצועית ונקיה. 

 
בסופו של דבר, אנו זקוקים לשירותיו של איש מקצוע להחלפת גגות רעפים ממספר סיבות עיקריות:
  • איטום מושלם: בעבר היה נהוג לכסות את גג המבנה עם רעפי בטון שאינם היו חזקים דיים. הרעפים החלשים היו נשברים בקלות כך שלא היה ניתן לדרוך על הגג. החלפת גגות רעפים דורשת מיומנות רבה. רק בעל מקצוע בתחום יכול לבצע החלפת גגות רעפים ישנים בחדשים באופן מקצועי ומדויק, ובכך יהפוך את איטום הגג למושלם.
  • מניעת נזילות: נזילות במבנה כתוצאה מרעפים שבורים או פחחות לא תקינה שגורמת לריקבון וחלודה.

כלל חשוב לבניית גג רעפים בצורה הטובה ביותר

 בכדי לבצע בניית גג רעפים בצורה המקצועית ביותר, עליכם לפנות לשירות המתמחה בכך ברמה הגבוהה ביותר. החל מתכנון גודלו של הגג, צורתו ואריחי הרעפים, דרך ההקמה המקצועית ללא דופי, ועד הגימור עם בנייה של ארגז רוח ואיטום של הגג בצורה איכותית ביותר.

3 נקודות עיקריות בבחירת בעל מקצוע להתקנת גגות רעפים

ניתן לחלק את הבחירה בבעל מקצוע ל-3 נקודות:

תכנון– התקנת גג רעפים דורשת תכנון. בעל מקצוע מנוסה לא יסתפק במתן הצעת מחיר עלפי שטח הגג, אלא יגיע למקום, יבצע מדידות, יבחן את התכניות ההנדסיות של המבנה, את כיווני האוויר והרוח, ויציג תכנית מפורטת לבניית הגג שתביא בחשבון את כל הללו.

רזומה– ניתן ואף מומלץ לקבל מידע אודות עיקר פעילות החברה ו/או בעל המקצוע הציע את שירותיו, להתרשם מעבודות קודמות ולקבל מידע הנוגע לניסיונו בתחום.

המלצות– עוד לא עברה מן העולם השיטה הישנה והטובה: מפה לאוזן בין אם מדובר בעבודת התקנה או תיקון גג רעפים- אין כהמלצה חמה מלקוחות שהתנסו בשירותיו. המלצות כאלה ניתן למצוא גם ברשת וברשתות החברתיות.

לסיכום
חשוב במיוחד לבחור בחברה מקצועית אשר מעסיקה אנשי מקצוע מומחים ומנוסים בתחום. לגג ישנה משמעות רבה על איכות החיים בבית ועל השמירה עליו, ובחירה נכונה תחסוך בעתיד תיקון גג רעפים לעתים קרובות, נזק לציוד ולתשתיות וחוסר נוחות.

סימנית גג לעד - תכנון ובניית גגות רעפים עם יותר מ-20 שנות נסיון!

הבעיה העיקרית בגגות רעפים נוגעת לשחיקה של הרעפים עצמם. בסימנית גג אנו מספקים שירותי בניית גגות רעפים: אנו מחליפים גגות שלמים בגגות חדשים ואיכותיים שישרתו אתכם נאמנה לאורך שנים.

סימנית גג לעד הינה חברה מובילה בהחלפת גגות רעפים. עובדי החברה הינם מיומנים בתחומם, ובעלי יכולות לתקן גם את המקרים הקשים ביותר במהירות ויעילות.

במידה ואתם מחפשים שירות ברמה הגבוהה ביותר עבור החלפה ובניית גגות רעפים, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונשמח לספק לכם את השירות המקצועי ביותר.

מחפשים שירות ברמה הגבוהה ביותר עבור בניית, תיקון או החלפת גג רעפים? סימנית גג לעד בע"מ – שירות שמבין גגות. התקשרו לסימנית גג לעד עוד היום! החלפת גג, בניית גגות חדשים, פירוק והחלפת גגות אסבסט בהתאם לתקנות המשרד לאיכות הסביבה, התקנת סוגי בידוד והתקנת מאווררים לגג. אנו מתמחים בתכנון גגות, הקמת גגות וביצוע כל עבודה ותיקון שיכולים להיות נחוצים לכם.

סימנית גג לעד הינה חברה מובילה בהחלפת גגות רעפים. עובדי החברה הינם מיומנים בתחומם, ובעלי יכולות לתקן גם את המקרים הקשים ביותר במהירות ויעילות. 

 

לשירות בניית גגות רעפים מקצועי ואסתטי ולגג יפה, נקי ועמיד לאורך שנים, פנו אל סימנית גג לעד כעת!