בניית גגות רעפים

בניית גגות רעפים | סימנית גג לעד
בניית גגות רעפים | סימנית גג לעד

בניית גגות רעפים סימנית גג לעד

בניית גגות רעפים עושים רק עם חברה מקצועית בעלת ניסיון של שנים בתחום! אנו בסימנית גג לעד קיימים כבר משנת 1997! ומתמתחים בבניית גגות רעפים בסטנדרטים המחמירים, ובסוף העבודה תוכלו להנות מגג רעפים שעומד בכל התקנים, בעל אטימות מרבית, ולא פחות חשוב מזה – גג רעפים יפה ומרשים! כמו כן אנו מייצרים מרזבים מאלומיניום, ארגזי רוח וכל מה שצריך עבור גג הרעפים המושלם!

אז אם אתם מעוניינים בבניית גג רעפים איכותי ויפה, צרו עמנו קשר עוד היום! מוזמנים לפנות אלינו בטלפון או בוואטסאפ ונחזור אליכם בהקדם!

בניית גג רעפים לבית שהוא לא רק פרקטי אלא גם אסתטי!

אם אתם נמצאים לפני תהליך של בניית גג רעפים לבית שלכם, חשוב שתדעו כי גג הבית שלכם הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר בו באופן בסיסי ומהותי. גג הבית שלכם הוא מרכיב חשוב מכמה בחינות. בראש ובראשונה, תפקידו הפרקטי של  הגג הוא בהגנה על ביתכם ובחציצה האיכותית בין מרחב המחייה שלכם לבין החוץ – מבחינה אקלימית, מבחינת בידוד מים ורעש ועוד. תפקיד זה הוא כה מהותי, עד שבמקרים רבים אנחנו לא מצליחים להבין עד כמה מדובר במרכיב בסיסי של חיינו עד אשר הוא נפגע.

מעבר לכך, לגג הבית שלנו יש גם תפקיד אסתטי מהותי ביותר, שאותו מבינים בכל פעם שמסתכלים על הבית מבחוץ. הדבר משמעותי במיוחד כשמדובר בגגות רעפים, שנחשבים בצדק לאסתטיים והנעימים ביותר למראה, במיוחד בבתים פרטיים. כעת, נבין בדיוק כמה דברים שחשוב לדעת על בניית גגות רעפים

בניית גג רעפים | דברים שחשוב לדעת

יתרונות בבניית גג רעפים על פני סוגי גגות אחרים

יתרונות גג הרעפים

בתכנון אדריכלי של מבנה, הן במעמד הבניה הראשונית, והן במעמד שיפוץ במקרים רבים, יש להחליט על סוג הגג המתאים. הבחירה בגג רעפים היא בחירה פופולרית של רבים. לבניית גג רעפים בבית שלכם יש לא מעט יתרונות על פני גגות אחרים. ראשית, מדובר בגגות איכותיים ביותר, במיוחד באזורים קרים. בידוד הטמפרטורה שנוצר בגג יוצר שימור חום ומניעת כניסה של קור ושל רטיבות. משום כך, גגות הרעפים הפכו לפופולאריים ביותר ברחבי אירופה, ארצות הברית וכדומה. נוצר גם מצב שבו גג הרעפים נחשב לגג האסתטי והאיכותי ביותר, ובצדק. המראה הייחודי שלו יוצר אווירה כפרית וקלאסית.

 

איכותי במיוחד– גג רעפים נחשב לגג איכותי במיוחד ועמיד לשנים ארוכות.

מתאים לסביבה קרה– גג הרעפים מתאים במיוחד לאזורים שסובלים מטמפרטורות נמוכות ומקור.

בידוד תרמי– גג רעפים איכותי יספק בידוד תרמי מעולה ויסייע ביצירת טמפרטורה נעימה במבנה בכל עונות השנה.

איטום– גג הרעפים בהתקנה מקצועית ומוקפדת יספק רמת איטום גבוהה ללא צורך בחידוש פתרונות האיטום מדי שנה.

מראה אסתטי– גג רעפים אדום הוא סימן זיהוי והשראה לבתים חמימים, סביבה כפרית ויוקרה, ומשתלב היטב גם במרקם העירוני.

 

כלל חשוב לבניית גג רעפים בצורה הטובה ביותר

 בכדי לבצע בניית גג רעפים בצורה המקצועית ביותר, עליכם לפנות לשירות המתמחה בכך ברמה הגבוהה ביותר. החל מתכנון גודלו של הגג, צורתו ואריחי הרעפים, דרך ההקמה המקצועית ללא דופי, ועד הגימור עם בנייה של ארגז רוח ואיטום של הגג בצורה איכותית ביותר.

סימנית גג לעד - תכנון ובניית גגות רעפים עם יותר מ-20 שנות נסיון!

מחפשים שירות ברמה הגבוהה ביותר עבור בניית או החלפת גגות רעפים? סימנית גג לעד בע"מ – שירות שמבין גגות. התקשרו לסימנית גג לעד עוד היום! החלפת גג, בניית גגות חדשים, פירוק והחלפת גגות אסבסט בהתאם לתקנות המשרד לאיכות הסביבה, התקנת סוגי בידוד והתקנת מאווררים לגג. אנו מתמחים בתכנון גגות, הקמת גגות וביצוע כל עבודה ותיקון שיכולים להיות נחוצים לכם.

 

לשירות בניית גגות רעפים מקצועי ואסתטי ולגג יפה, נקי ועמיד לאורך שנים, פנו אל סימנית גג לעד כעת!