מרזבים מאלומיניום

מרזבים מאלומיניום | מרזבי אלומיניום | סימנית גג לעד
מרזבים מאלומיניום | מרזבי אלומיניום | סימנית גג לעד

מרזבים מאלומיניום – בגלל כל הדברים החשובים

מרזב הוא אולי פריט שלא נותנים לו הרבה במה כשמדברים על כל התהליך של בניית בית, אבל בלעדיהם איכות החיים בכל מבנה היתה נפגמת פלאים. ללא מרזבים מאלומיניום או מכל חומר אחר – מי הגשמים היו נקווים על הגג ולא רק יוצרים מפגע תברואתי בגין מים עומדים, אלא גם פגועים באיכות החיים כתוצאה מחלחול אל פנים המבנה. אחרי הכול, מים שעומדים הרבה זמן על הגג גורמים להיחלשות של החומר ממנו עשוי הגג, ואם מדובר בגג רעפים אז אפילו יותר. מים אלה גם מתחילים לחלחל פנימה אל תוך המבנה. במקרים כאלה נוצרים מִפְגעי רטיבות ונזילות בדירות שמתחת לגג רעפים, והטיפול בבעיה כרוך תמיד בהרבה בלגן.

את כל זה אפשר למנוע אם מתקינים מרזבים עשויים אלומיניום כבר בתהליך הבנייה עצמו, אם מבצעים בדיקות שוטפות למרזבים על מנת לוודא את תקינותם ואם במקרים של סתימה או שבר במרזב אז מחליפים אותו במרזב אלומיניום מיד. התקנת מרזבים מאלומיניום ניתן לבצע גם בגגות קיימים, זה מונע לכלוך והצטברות ירוקת על הקירות החיצוניים וכמובן טפטוף על באי הבית. ניתן לבחור ממגוון סוגי מרזבים: אלומיניום, פח מגולוון, נחושת או אבץ.

היתרונות של מרזבים מאלומיניום על פני חומרי גלם אחרים

ישנם סוגים רבים של מרזבים, הנבדלים זה מזה בעיצוב שלהם, בעמידותם, ובחומר הגלם בו נעשה שימוש. מרזבים מאלומיניום הם בעלי יתרונות רבים ביחס לשאר המתחרים שלהם. לדוגמא הנוחות שבהרכבתם כיוון שבשונה ממרזבים מפח מגולוון הדורשים ריתוך של חלקים שונים זה לזה, מרזבים מאלומיניום מורכבים בצורה ישירה זה על זה, ללא צורך בהלחמה. כך, ישנן פחות נקודות חלשות במבנה המרזב, והוא יכול לשרת אותנו לזמן ארוך יותר. סיבה נוספת היא  העמידות של האלומיניום. כיוון שאינו מחליד, הקורוזיה שלו תהיה איטית עד לא קיימת.

מרזבים לגגות - רק סימנית גג לעד!

מרזבים מאלומיניום של "סימנית גג לעד" מיוצרים מחומרי הגלם של החברות המובילות בעולם ועומדים בתקנים המחמירים ביותר. מרזב מאלומיניום אינו מתבלה ואינו נרקב גם לאחר שנים של חשיפה למים, לחות ושמש.

האלומיניום צבוע בטכנולוגיה ייחודית, במבחר צבעים מרהיבים. הצבע הינו איכותי ביותר, אינו מתקלף ומחזיק מעמד שנים רבות. ייצור המרזב נעשה בכל אורך נדרש, ללא הלחמות וללא חיבורים מיותרים. ההתקנה מתבצעת ע"י צוותים מקצועיים. ניתן להתקין צינורות ירידה מאלומיניום גם במרזבים קיימים.

סיכום הסיבות לבחירה במרזבי אלומיניום:

  • עמידות לאורך זמן – אלומיניום הוא מתכת שעמידה בפני כל פגעי מזג האוויר, לרבות מים ורטיבות, רוחות ושמש חזקה. תכונה זאת מאפשרת למי שמתקין מרזבים בציפוי אלומיניום ליהנות מניקוז יעיל של המים במשך שנים רבות, ולמנוע מצבים לא נעימים כמו רטיבות ונזילות.

  • אפשרויות עיצוב (כמעט) בלתי מוגבלות – האלומיניום הוא מתכת קלה מאוד לעיצוב, ולכן ניתן לעצב מרזבי אלומיניום שכמעט אינם נראים ושמשתלבים היטב בעיצוב הקיים. המרזבים שלנו צבועים ומשתלבים בקלות עם כל סגנון עיצוב, וגם אם המרזב נראה לעין הוא הופך לחלק בלתי נפרד מהמבנה, ואפילו מוסיף נופך ייחודי משלו.
  • מינימום תקלות – מרזבי האלומיניום מתחברים לגג רק בזוויות הגג וזאת באמצעות אלמנטים ייעודיים. טכניקת חיבור זאת מצמצמת עד למינימום האפשרי את הסיכוי להתרחשותן של תקלות כגון טפטוף של מים מאזור החיבורים, בלאי טבעי מהיר ועוד

זקוקים למרזבים חדשים? סימנית גג לעד לשירותכם

חשוב לזכור כי האלומיניום הינו מתכת ייחודית, אשר לא נעשה בה שימוש נרחב כמו הברזל בתעשייה. לכן, חשוב מאוד לבחור בספק ומתקין איכותי במיוחד על מנת שיתקינו לנו מרזב שיחזיק לאורך זמן רב, וישרת אותנו בצורה הטובה ביותר האפשרית. רק כך נבטיח לעצמנו מוצר מושלם.

מרזבים לגגות זו המומחיות שלנו. סימנית גג לעד מייצרת, משווקת ומתקינה מרזבי מאלומיניום במגוון גדלים ועיצובים, כולל אפשרות לייצור מרזבי אלומיניום בהתאמה אישית. הייצור נעשה מחומרי גלם איכותיים בלבד וההתקנה מתבצעת על ידי מתקינים מוסמכים, כך שאפשר ליהנות ממרזבי אלומיניום איכותיים למשך שנים.

מרזבים מאלומיניום של סימנית גג לעד הם בדיוק עבורך✔️

סימנית גג לעד מייצרת ומשווקת מרזבי אלומיניום בהתאמה אישית

התקשרו עוד היום וקבלו הצעת מחיר! 1800-22-70-22