התקנת מרזבים

התקנת מרזבים עושים רק עם מתקין מרזבים מקצועי ומוסמך!

התקנה מקצועית של המרזב יכולה להבטיח את פעילותו התקינה. כאשר המרזב מותקן באופן מקצועי, המשמעות היא ניקוז יעיל של המים לכל אורך השנה ואפשרות התמודדות עם כמות גדולה יחסית של משקעים. כפועל יוצא מכך, חשוב לתאם התקנה מול חברה שמתמחה בכך ולא להתפשר על ניסיון להרכיב את המרזב על הגג בצורה עצמאית. מצד שני, ההתקנה היא רק סופו של תהליך ארוך יותר.

התקנת מרזבים – סימנית גג לעד מציעים:

  • התקנת מרזבים איכותיים מאלומיניום – מרזבי האלומיניום שלנו מיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומספקים ניקוז מושלם למים שמצטברים על הגג שלכם.
  • מרזבים בכל מיני צבעים – בחברתנו ניתן לבחור מרזבי אלומיניום במספר צבעים, כך שאתם מקבלים לא רק מרזבים איכותיים שיבצעו ניקוז מושלם למי הגשמים, אלא גם כאלה שיתאימו בצורה מלאה לעיצוב המבנה שלכם.
  • מתקינים מומחים בלבד – המתקינים שלנו הם מתקינים מוסמכים ומנוסים, אשר מבצעים התקנה מקצועית של המרזב ומבצעים בדיקה שהניקוז אכן עובד.
  • מרזבים בהתאמה אישית – המרזבים שלנו מיוצרים בבית הלקוח לפי האורך הנדרש וללא חיבורים.
  • אחריות מלאה – אנו מספקים אחריות מלאה הן על המרזב והן על העבודה, כך שאם המרזב לא מתפקד כראוי – יש לכם אל מי לפנות.

למידע נוסף ולהזמנת עבודה חייגו עכשיו: 1800-22-70-22

התקנת מרזבים מאלומיניום

התקנת מרזבים מאלומיניום

מתי מבצעים התקנת מרזבים?

למעשה, התקנת מרזבים מתבצעת במועד בניית המבנה. המרזבים תפקידם לנקז את מי הגשמים מגג המבנה החוצה על מנת שלא יקוו על הגג ויחלחלו פנימה, כמו גם כדי שלא יצרו מפגע תברואתי בגין מים עומדים. אבל, מרזבים, כמו כל מתקן אחר, עלולים להיסתם או להישבר, בין אם בגלל פגעי מזג האוויר, בין אם בגין בלאי טבעי ובין אם בגין חבלה במזיד. מהירות הפגיעה שלהם תלויה, כמובן, באיכותם, וככל שהם איכותיים יותר כך, ברוב המקרים, הם יחזיקו למשך יותר זמן.

במקרה של פגיעה במרזב חשוב מאוד להתקין אחר תחתיו, על מנת שהחורף יעבור בשלום וללא נזילות ואי נוחות בגין חדירת מים למבנה.

המרזב נסתם / נשבר. מה עושים?

במקרה של פגיעה במרזב, כדאי מאוד לפנות לחברה המתמחה בשיווק ובהתקנת מרזבים, לבחור את המרזב המתאים ולדאוג שההתקנה תבוצע על ידי מתקינים מקצועיים ומנוסים.

כיצד בוחרים מרזב

תהליך התאמת המרזב לצרכי הלקוחות מתחיל בבחירה נכונה. בשביל לבחור מרזב בצורה נכונה, לוקחים בחשבון את השיקולים הבאים:

א. סוג חומר הגלם שממנו המרזב מיוצר – מרזבים יכולים להיות מיוצרים מפח, נחושת, אלומיניום, פלסטיק וסוגים אחרים של מתכת או ברזל. מטבע הדברים, כל סוג של חומר גלם משפיע בצורה שונה על העמידות של המרזב ועל המחיר שלו.

ב. רמת השיפוע בגג או במבנה – חשוב מאוד להתאים את המרזב לתפקיד שאותו הוא אמור לבצע. בשביל לעשות את זה, לוקחים בחשבון את רמת וזוויות השיפוע בגג או במבנה. בכל מקרה של דילמה או התלבטות, אפשר גם להתייעץ עם אנשי מקצוע.

ג. המלצות של אנשי מקצוע – רוב בעלי הבתים הפרטיים או שוכרי הדירות בבנייני מגורים משותפים לא יכולים ולא אמורים לבחור את המרזב בעצמם. אם רוצים שהמרזב יהיה מקצועי ואיכותי, רצוי לבחור אותו לאור המלצות של אנשי מקצוע. במקביל, אפשר לנסות לאסוף המלצות אובייקטיביות של חברים, קרובים ובני משפחה שכבר בחרו מרזב ומרוצים מהביצועים שלו.

מתקין מרזבים | סימנית גג לעד

התקנת מרזבים – ע"י מתקין מרזבים מקצועי ובעל ניסיון בלבד!

כיצד שומרים על המרזב על מנת שיאריך חיים?

הדרך לשמור על המרזב היא לנקות אותו לפני החורף ואחת לתקופה מסוימת. כמו כן, לא פחות חשוב לנקות את המרזב משאריות של חומרי בנייה אחרי כל תהליך של שיפוץ. במידה ויש סתימה במרזב, רצוי לנקות אותו באופן יסודי ולוודא שהמים זורמים מתוכו החוצה אל בורות הניקוז בצורה תקינה. בכל מקרה, התקנת מרזבים מקצועית תצמצם מלכתחילה את הסיכוי לכך שיופיעו תקלות. זו סיבה מספיק טובה להשקיע בהתקנה מקצועית ולבדוק מי עומד מאחורי כל מרזב מבחינת אחריות.

 

התקנת מרזבים היא עבודה למומחים✔️

סימנית גג לעד – התקנת מרזבים מאלומיניום לניקוז מעולה של מי הגשמים.

למידע נוסף ולהזמנת עבודה חייגו עכשיו: 1800-22-70-22