התקנת מרזבים

התקנת מרזבים עושים רק עם מתקין מרזבים מקצועי ומוסמך!

התקנה מקצועית של המרזב יכולה להבטיח את פעילותו התקינה. כאשר המרזב מותקן באופן מקצועי, המשמעות היא ניקוז יעיל של המים לכל אורך השנה ואפשרות התמודדות עם כמות גדולה יחסית של משקעים. כפועל יוצא מכך, חשוב לתאם התקנה מול חברה שמתמחה בכך ולא להתפשר על ניסיון להרכיב את המרזב על הגג בצורה עצמאית. מצד שני, ההתקנה היא רק סופו של תהליך ארוך יותר.

אל תתפשרו על מתקין מרזבים מקצועי!

התקנת מרזבים מאלומיניום

התקנת מרזבים - סימנית גג לעד מציעה:

התקנת מרזבים איכותיים מאלומיניום – מרזבי האלומיניום שלנו מיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומספקים ניקוז מושלם למים שמצטברים על הגג שלכם.

  • מרזבים בכל מיני צבעים – בחברתנו ניתן לבחור מרזבי אלומיניום במספר צבעים, כך שאתם מקבלים לא רק מרזבים איכותיים שיבצעו ניקוז מושלם למי הגשמים, אלא גם כאלה שיתאימו בצורה מלאה לעיצוב המבנה שלכם.
  • מתקינים מומחים בלבד – המתקינים שלנו הם מתקינים מוסמכים ומנוסים, אשר מבצעים התקנה מקצועית של המרזב ומבצעים בדיקה שהניקוז אכן עובד.
  • מרזבים בהתאמה אישית – המרזבים שלנו מיוצרים בבית הלקוח לפי האורך הנדרש וללא חיבורים.
  • אחריות מלאה – אנו מספקים אחריות מלאה הן על המרזב והן על העבודה, כך שאם המרזב לא מתפקד כראוי – יש לכם אל מי לפנות.
  • אחריות מלאה – אנו מספקים אחריות מלאה הן על המרזב והן על העבודה, כך שאם המרזב לא מתפקד כראוי – יש לכם אל מי לפנות.

מתי מבצעים התקנת מרזבים?

למעשה, התקנת מרזבים מתבצעת במועד בניית המבנה. המרזבים תפקידם לנקז את מי הגשמים מגג המבנה החוצה על מנת שלא יקוו על הגג ויחלחלו פנימה, כמו גם כדי שלא יצרו מפגע תברואתי בגין מים עומדים. אבל, מרזבים, כמו כל מתקן אחר, עלולים להיסתם או להישבר, בין אם בגלל פגעי מזג האוויר, בין אם בגין בלאי טבעי ובין אם בגין חבלה במזיד. מהירות הפגיעה שלהם תלויה, כמובן, באיכותם, וככל שהם איכותיים יותר כך, ברוב המקרים, הם יחזיקו למשך יותר זמן.

במקרה של פגיעה במרזב חשוב מאוד להתקין אחר תחתיו, על מנת שהחורף יעבור בשלום וללא נזילות ואי נוחות בגין חדירת מים למבנה.

ציפוי אלומיניום לארגזי רוח

המרזב נסתם / נשבר. מה עושים?

במקרה של פגיעה במרזב, כדאי מאוד לפנות לחברה המתמחה בשיווק ובהתקנת מרזבים, לבחור את המרזב המתאים ולדאוג שההתקנה תבוצע על ידי מתקינים מקצועיים ומנוסים.

כיצד בוחרים איזה מרזב להתקין

תהליך התאמת המרזב לצרכי הלקוחות מתחיל בבחירה נכונה. בשביל לבחור מרזב בצורה נכונה, לוקחים בחשבון את השיקולים הבאים:

סוג חומר הגלם שממנו המרזב מיוצר מרזבים יכולים להיות מיוצרים מפח, נחושת, אלומיניום, פלסטיק וסוגים אחרים של מתכת או ברזל. מטבע הדברים, כל סוג של חומר גלם משפיע בצורה שונה על העמידות של המרזב ועל המחיר שלו.
רמת השיפוע בגג או במבנה חשוב מאוד להתאים את המרזב לתפקיד שאותו הוא אמור לבצע. בשביל לעשות את זה, לוקחים בחשבון את רמת וזוויות השיפוע בגג או במבנה. בכל מקרה של דילמה או התלבטות, אפשר גם להתייעץ עם אנשי מקצוע
המלצות של אנשי מקצוע רוב בעלי הבתים הפרטיים או שוכרי הדירות בבנייני מגורים משותפים לא יכולים ולא אמורים לבחור את המרזב בעצמם. אם רוצים שהמרזב יהיה מקצועי ואיכותי, רצוי לבחור אותו לאור המלצות של אנשי מקצוע. במקביל, אפשר לנסות לאסוף המלצות אובייקטיביות של חברים, קרובים ובני משפחה שכבר בחרו מרזב ומרוצים מהביצועים שלו

איזה מרזב רצוי להתקין בבית?

  • בכל הנוגע להתקנת מרזבים מחיר הוא פרמטר חשוב מאוד, אולם לצד המחיר חשוב להרחיב מעט על תחזוקת מרזבים ופוטנציאל תוחלת החיים של כל מרזב ומרזב. מרזב פנימי נחשב לבעל תוחלת חיים ארוכה יחסית, אולם כאשר משהו בו מתקלקל, לרבות שבר, חור, בלאי וכד', קשה מאוד לתקן את המרזב ללא פגיעה בקיר ופעמם רבות, הדיירים בוחרים להתקין מרזב חיצוני גם כך. לכן, היינו אומרים כי מרזב פנימי מומלץ בעיקר מבחינה אסתטית, לפחות כאשר מדובר על שנים רבות
  • באשר למרזבים חיצוניים, המרזבים החיצוניים ה"פשוטים" ביותר הם בד"כ מרזבי הפלסטיק. למרות שמדובר בפלסטיק מיוחד, מרזבי פלסטיק לא נשמרים בחום לאורך זמן רב ולכן, בד"כ צריך להחליף אותם בתדירות יחסית גבוהה. התקנת מרזבי אלומיניום לעומת זאת, הם גם עמידים יחסית לפגעי החום הישראלי וגם זולים יחסית, ומבחינות רבות הם המועדפים. קיימים חומרים אחרים שנחשבים לעמידים יותר או פחות, כמו נחושת שהיא אסתטית ועמידה יחסית, אך מחירה יכול להגיע לפי 3 ממחיר מרזב האלומיניום. קיים גם הפח אשר נחשב לעמיד, אם כי מבחינות רבות עדיף האלומיניום.
מתקין מרזבים | סימנית

כיצד שומרים על המרזב על מנת שיאריך חיים?

הדרך לשמור על המרזב היא לנקות אותו לפני החורף ואחת לתקופה מסוימת. כמו כן, לא פחות חשוב לנקות את המרזב משאריות של חומרי בנייה אחרי כל תהליך של שיפוץ. במידה ויש סתימה במרזב, רצוי לנקות אותו באופן יסודי ולוודא שהמים זורמים מתוכו החוצה אל בורות הניקוז בצורה תקינה. בכל מקרה, התקנת מרזבים מקצועית תצמצם מלכתחילה את הסיכוי לכך שיופיעו תקלות. זו סיבה מספיק טובה להשקיע בהתקנה מקצועית ולבדוק מי עומד מאחורי כל מרזב מבחינת אחריות.

מחיר התקנת מרזבים

כיוון שהתקנת מרזבים היא חלק בלתי נפרד מבניית בניין חדש או בית פרטי, למחיר ההתקנה קיימת חשיבות רבה בעת חישוב העלות הכוללת של הבית. לצד מחיר העבודה עצמה, חשוב להכיר את סוגי המרזבים הקיימים, סוגי חומרים שונים ופרמטרים רבים שיש להתחשב בהם בנוגע למחיר המרזב לטווח הקצר ולטווח הארוך.

ממה מושפע מחיר התקנת מרזבים?

התקנת מרזבים ככלל, תלויה במספר פרמטרים עיקריים: סוג המרזב, גובה, חומר, ועלות ההתקנה עצמה המשתנה מבניין לבניין. פעמים רבות, התקנת מרזב חיצוני תהייה זולה יותר מהתקנת מרזב פנימי (כלומר מרזב המותקן בתוך הקיר עצמו) ומרזב אלומיניום יהיה זול יותר לעומת נחושת וכד'. אולם, חשוב לדעת כי בעולם המרזבים, והתקנת מרזבים בפרט, מחיר גבוה אינו מעיד על יעילות גבוהה יותר בהכרח.

מה שכן, יש לומר כי איכות ההתקנה עצמה, כלומר שיפוע המרזב ואופן החיבור לקיר, קיבוע בטיחות של המרזב וכד', חשובים בלי קשר למחיר ויש לבחור בכל מקרה, בחברה אמינה שתתקין לכם את המרזב, לא משנה באיזה סוג מרזב תבחרו.

האם מחיר התקנת מרזבים מושפע מהפן האסתטי?

קשה לעסוק בהתקנת מרזבים בלי להזכיר את עניין האסתטיות, אשר משפיע בין היתר, על המחיר. כאמור, בכל הנוגע להתקנת מרזבים המחיר מושפע גם מחומרי הגלם, שיש ביניהם אסתטיים יותר או פחות. חשוב לציין שהתקנת מרזבי אלומיניום היא עדיפה גם מבחינה אסתטית, שכן האלומיניום יכול להגיע בצבעים ולא רק בצבע המתכת החשוף. אולם, אנשים רבים שוקלים להתקין מעין כיסוי למרזב החיצוני, שיסתיר אותו מעיני הצופים. מחיר ההתקנה עלול לעלות משמעותית כאשר מותקן כיסוי שכזה, ויש לקחת זאת בחשבון כאשר מחשבים את עלות התקנת מרזבים הכוללת.

סימנית – התקנת מרזבים מאלומיניום לניקוז מעולה של מי הגשמים.

למידע נוסף ולהזמנת עבודה חייגו עכשיו: 1800-22-70-22

התקנת מרזבים היא עבודה למומחים✔️​

תפריט נגישות