התקנת מרזבים

מתי מבצעים התקנת מרזבים?

למעשה, התקנת מרזבים מתבצעת במועד בניית המבנה. המרזבים תפקידם לנקז את מי הגשמים מגג המבנה החוצה על מנת שלא יקוו על הגג ויחלחלו פנימה, כמו גם כדי שלא יצרו מפגע תברואתי בגין מים עומדים. אבל, מרזבים, כמו כל מתקן אחר, עלולים להיסתם או להישבר, בין אם בגלל פגעי מזג האוויר, בין אם בגין בלאי טבעי ובין אם בגין חבלה במזיד. מהירות הפגיעה שלהם תלויה, כמובן, באיכותם, וככל שהם איכותיים יותר כך, ברוב המקרים, הם יחזיקו למשך יותר זמן.

במקרה של פגיעה במרזב חשוב מאוד להתקין אחר תחתיו, על מנת שהחורף יעבור בשלום וללא נזילות ואי נוחות בגין חדירת מים למבנה.

המרזב נסתם / נשבר. מה עושים?

במקרה של פגיעה במרזב, כדאי מאוד לפנות לחברה המתמחה בשיווק ובהתקנת מרזבים, לבחור את המרזב המתאים ולדאוג שההתקנה תבוצע על ידי מתקינים מקצועיים ומנוסים.

זה בדיוק מה שאנחנו בסימנית גג לעד מציעים:

  • התקנת מרזבים איכותיים מאלומיניום – מרזבי האלומיניום שלנו מיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומספקים ניקוז מושלם למים שמצטברים על הגג שלכם.
  • מרזבים בכל מיני צבעים – בחברתנו ניתן לבחור מרזבי אלומיניום במספר צבעים, כך שאתם מקבלים לא רק מרזבים איכותיים שיבצעו ניקוז מושלם למי הגשמים, אלא גם כאלה שיתאימו בצורה מלאה לעיצוב המבנה שלכם.
  • מתקינים מומחים בלבד – המתקינים שלנו הם מתקינים מוסמכים ומנוסים, אשר מבצעים התקנה מקצועית של המרזב ומבצעים בדיקה שהניקוז אכן עובד.
  • מרזבים בהתאמה אישית – המרזבים שלנו מיוצרים בבית הלקוח לפי האורך הנדרש וללא חיבורים.
  • אחריות מלאה – אנו מספקים אחריות מלאה הן על המרזב והן על העבודה, כך שאם המרזב לא מתפקד כראוי – יש לכם אל מי לפנות.

התקנת מרזבים היא עבודה למומחים.

סימנית גג לעד – התקנת מרזבים מאלומיניום לניקוז מעולה של מי הגשמים.

למידע נוסף ולהזמנת עבודה חייגו עכשיו: 1800-22-70-22