ציפוי ארגזי רוח מאלומיניום

ציפוי ארגזי רוח מאלומיניום – הגנה מלאה על גג הרעפים

ארגזי רוח הם מבנים הנמצאים בתחתית גג הרעפים ומקנים לגג יציבות, חוזק, והגנה. בסימנית גג לעד אנו מומחים בהתקנת ציפוי ארגזי רוח מאלומיניום אשר יעניק לגג הבית שלך הגנה אבסולוטית לצד מראה אסתטי ואלגנטי אשר ישדרג את מראה הבית.

 

מהם היתרונות של ציפוי אלומיניום לארגזי רוח?

  • עמידות –  אלומיניום הינה מתכת עמידה במיוחד אשר אינה מחלידה או מתקלפת עקב נזקי מזג האוויר, כמו רוחות חזקות וחדירת מים. כמו כן, ציפוי אלומיניום לארגזי רוח אינו חדיר למזיקים שונים כדוגמת יונים, טרמיטים ואינו יכול להיפגע או להיאכל על ידם. מאחר והאלומיניום הינו חומר עמיד במיוחד הוא כמעט ואינו דורש תחזוקה.
  • ציפוי ארגזי רוח מאלומיניום – ניתן לצפות כל ארגז רוח קיים באמצעות ציפוי אלומיניום לארגזי רוח. זהו יתרון גדול מכיוון שאין צורך להחליף את כל הקונסטרוקציה של ארגזי הרוח הקיימים אלא רק להוסיף ציפוי חזק ועמיד מעל הקונסטרוקציה הקיימת.ההתקנה והציפוי אלומיניום על גבי ארגז הרוח נעשית בבית הלקוח בהתאמה מדויקת לגודל וצורת הארגז. פרופילי האלומיניום מחוזקים באמצעות ברגים לשלד הגג.
  • עיצוב – ציפוי אלומיניום דמוי עץ לארגז הרוח מעניקים מראה חדש ואסטטי לבית. אם בעבר אנשים רבים העדיפו עץ על גבי אלומיניום בגלל המראה הנעים יותר לעין, הרי שכיום קיימים מגוון עיצובים בצביעה מיוחדת המדמה מראה של עץ טבעי. כך שניתן ליהנות גם מעיצוב ייחודי וגם מהיתרונות הרבים של האלומיניום. פרופילי ציפוי ארגזי רוח מאלומיניום מגיעים במגוון צבעים, הצבועים בטכנולוגיה מיוחדת ובתהליך ייחודי, המקנה לארגזי הרוח עמידות וחוזק הצבע לאורך זמן.

 

 

ציפוי ארגזי רוח בסימנית גג לעד – בסטנדרטים הגבוהים ביותר של מקצועיות

ארגזי רוח הם קונסטרוקציה חשובה ביותר לחוזק ויציבות ביתכם, ולכן כאשר אתם בוחרים בציפוי אלומיניום לארגזי רוח חשוב לבחור בחברה מקצועית ומנוסה שתעשה עבודה יסודית ביותר. סימנית גג בע"מ הינה חברה ותיקה ומקצועית שתעשה עבודה אמינה ביותר עבורכם, ותדאג שתהיה לכם קורת גג יציבה לחיות תחתיה.

יש לכם בית עם גג רעפים?

ארגז רוח מאלומיניום של סימנית גג לעד הוא בדיוק מה שאתם צריכים.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת התקנה של ארגזי רוח מאלומיניום בסטנדרטים הגבוהים ביותר

התקשרו עוד היום וקבלו הצעת מחיר! 1800-22-70-22

אנשים קראו גם על פינוי גגות אסבסט >>