בידוד תרמי לגג רעפים

החשיבות הרבה של בידוד תרמי לגג הרעפים שלכם

בידוד תרמי לגג רעפים מטרתו היא למנוע מעבר של חום וקור. במילים אחרות, הבידוד משפר את האקלים בחלל הפנים של הבית והוא מוכיח את עצמו גם בבתי עסק, מפעלי ייצור, חנויות ועוד. יתרה על כך, יש מקומות שמחויבים לבצע בידוד תרמי ברמה מסוימת מסיבות רגולטוריות ובשביל לקבל רישיון עסק. לשם השוואה, בסקטור הפרטי מבצעים את הבידוד התרמי בעיקר על מנת לשפר את איכות החיים.

היכרות עם מאפיינים שונים של בידוד תרמי עוזרת להבין מדוע זה חשוב ואף כיצד זה מתבצע. על בסיס המידע הזה, ניתן להשוות בין שירותי בידוד שונים ולהכניס למשוואה גם שיקולים של עלות מול תועלת

בידוד תרמי לגג רעפים | סימנית
בידוד תרמי לגג רעפים | סימנית

מדוע חשוב לבצע בידוד תרמי לגג רעפים?

בידוד תרמי חשוב עבור כל סוגי הגגות. קודם כל, בידוד מן הסוג הזה מונע מעבר חום וקור ולכן חוסך את הצורך בשימוש בפתרונות חימום ומיזוג. אם משפרים את הבידוד התרמי של הגג, המשמעות היא שמורידים את הצורך במזגן בקיץ או ברדיאטור בחורף. אז בטווח הארוך, מדובר על כלי מעולה לחיסכון בהוצאות.

בנוסף, פתרונות חדשים של בידוד תרמי מגנים על הנכס ועל המבנה. זו דרך מעולה לצמצם את הבלאי הטבעי, לשפר את העמידות של הגג ולווסת את החום הכלוא בגג. היות וחום עולה כלפי מעלה והגג הוא האזור החם ביותר בבית, צריך בידוד תרמי ברמה גבוהה שיהיה מסוגל להגן עליו.

הבדלים בין סוגים שונים של בידוד תרמי

השוואה בין שירותי בידוד שונים מבוססת על סוג חומרי הגלם שבהם משתמשים וכמובן גם על האופי של הגג עצמו. מטבע הדברים, קיים הבדל בין האופן שבו מבצעים בידוד תרמי לגג רעפים לבין הדרך שבה מיישמים פתרונות של בידוד תרמי על גגות שטוחים. כמו כן, צריך לבדוק מה המידות של הגג ולמצוא עבורו את יריעות הבידוד הנכונות.

החדשות הטובות הן שניתן להתייעץ עם בעלי מקצוע כדי לתכנן בידוד תרמי לגג רעפים. במסגרת התייעצות כזו, מביאים בחשבון את השיקולים הבאים:

  • סוג הבידוד – הצמדה של בידוד לבלטות הרעפים עוזרת למנוע חדירת חום וקור אל תוך חלל הגג וכך מעניקה תוצאות של 5-7 מעלות. לעומת זאת, שיטות התקנה אחרות יכולות להתאים כאשר המטרה היא בעיקר למנוע אבק.
  • שיפועי הגג – התייעצות עם בעלי מקצוע עוזרת לתכנן את הפרויקט של בידוד תרמי לגג רעפים. במקרה כזה, מביאים בחשבון את השיפוע של הגג ואת ההיתכנות של ההתקנה.
  • עלויות – חשוב להשוות בין מחירים שונים של פתרונות בידוד תרמי. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא כל פתרון איטום למשל נותן מענה גם על הצורך של בידוד תרמי או אקוסטי.
גג רעפים לאחר בידוד תרמי
בידוד תרמי לגג רעפים סימנית גג לעד

כמה עולה לבצע בידוד תרמי לגג רעפים?

המחיר בידוד תרמי לגג רעפים נקבע לפי סוג הבידוד וסוג הגג ונע בממוצע סביב 7,000 ש"ח לכל 100 מ"ר. עם זאת, יש להוסיף עלויות פירוק הבידוד הקיים, הגבהות ורעפי אוורור.

סימנית גג לעד בע"מ – הפתרון שלך לבידוד מושלם

התייעצות עם המומחים של סימנית גג לעד בע"מ היא כרגע הצעד היחיד אשר מפריד בין הגג שלך לבין בידוד תרמי איכותי, מקצועי וטוב יותר. אם חשוב לך להשיג בידוד תרמי לשיפור באיכות החיים ולמניעת מעבר קור וחום, הגעת לכתובת הנכונה. מיד לאחר השארת פרטים באתר – ניתן גם בוואטסטפ, נציג של של סימנית גג לעד בע"מ יעמוד לרשותך עם הצעת מחיר משתלמת. כעת, רק נותר לפנות אל סימנית גג לעד בע"מ ולרכז את כל הדרישות תחת קורת גג אחת – תרתי משמע!

 

נכנס קור לבית? מרגישים שהגג כבר לא אטום כמו פעם?

התקשרו עוד היום לסימנית
1-800-22-79-22
או פנו אלינו דרך הוואטסאפ!

תפריט נגישות