קבלן אסבסט

האסבסט הוא חומר בו נעשה בעבר שימוש רב, ורק עם השנים התבררו הנזקים שלו

הסיבה שבגינה קיים מקצוע שנקרא קבלן אסבסט, באופן כללי, היא שמדובר בחומר שמצד אחד השכיחות של השימוש בו בבנייה הייתה רבה ביותר לאורך שנים, ומשום כך מוצאים עדיין גגות אסבסט רבים במבנים רבים בסביבה שלנו, ומצד שני גם מדובר בחומר מסוכן ביותר – לא במצבו הקשיח והקיים בגג אלא כאשר הוא מתפורר ואנו נושמים אותו. הוכח כי מדובר בחומר מסרטן, ועל כן ברור מדוע אנחנו רוצים לבצע פינוי אסבסט מקצועי – ובכדי לפנות אסבסט בצורה בטוחה בלי לפגוע בבריאות של הסובבים אותנו, אנחנו זקוקים לקבלן המתמחה בכך.

מה בדיוק עושה קבלן האסבסט, וכיצד תבחרו איש מקצוע זה בצורה הנכונה ביותר?

  • מהי עבודת הקבלן? העבודה של קבלן אסבסט היא, כפי שאתם בוודאי מבינים, פינוי אסבסט – כאשר במרבית המקרים יהיה מדובר בפינוי גגות אסבסט. הפינוי הזה מתבצע בהרחקה מלאה של כל גורם אנושי, בשימוש בציוד מיגון מתאים, בפירוק זהיר של האסבסט שבנוי לוחות-לוחות, ובהכנסה של הלוחות בצורה זהירה לתוך שקים ממוגנים המיועדים לכך. לאחר מכן מטמינים את האסבסט במסגרת המתאימה לכך בצורה בטיחותית.
  • כיצד תבחרו קבלן? בכדי לבחור קבלן אסבסט שיבצע עבורכם פינוי אסבסט בצורה הבטוחה ביותר, אתם צריכים לוודא בראש ובראשונה שמדובר בגורם מוסמך לכך. עבודה כקבלני אסבסט דורשת הכשרה ייעודית והסכמה ייעודית מטעם המשרד להגנת הסביבה וגורם המורשה לבצע הסמכה בתחום, רישיון עבודה ספציפי לאסבסט וכמובן שגם הכשרה קבלנית מקיפה. מעבר לתעודות שהקבלן צריך להמציא, אתם צריכים לוודא גם שמדובר באיש מקצוע איכותי, עם חוות דעת איכותיות של לקוחות קודמים ושמבצע את תהליך פינוי האסבסט בצורה הבטוחה והמקצועית ביותר כפי שהוסבר.

קבלן אסבסט

קבלן אסבסט | סימנית

השירות של סימנית גג לעד מספק לכם מענה איכותי גם בכל הנוגע לפינוי אסבסט

אם אתם מחפשים קבלן אסבסט שיבצע עבורכם פינוי אסבסט בצורה המקצועית ביותר והבטוחה ביותר מכל בחינה – הגעתם למקום הנכון. הפיקוח על עבודת פינוי האסבסט נעשית על ידי ראובן שמעיה, קבלן רשום ומפקח אסבסט מוסמך ומנוסה אשר ידאג לביצוע העבודה במקצועיות רבה. זאת, תוך הקפדה מרבית על כללי הבטיחות ותקנות המשרד להגנת הסביבה. סימנית גג לעד מבטיחים לכם עבודה בטוחה ככל הניתן עם החומר המסוכן הזה – בכדי להבטיח את הסביבה הבריאה שלכם.

לייעוץ והזמנת שירות קבלן אסבסט לפינוי גגות אסבט חייגו כעת:

 1800-22-70-22

תפריט נגישות