ציפוי ארגזי רוח באלומיניום - הגנה מלאה על גג הרעפים

ארגז הרוח הוא החלק הנמצא בין גג הרעפים לקיר הבית. ברוב הבתים הוותיקים ארגזי הרוח עשוי מלוחות עץ, אשר מתבלים עם השנים בגלל פגעי מזג האוויר.

מהם היתרונות של ציפוי ארגזי רוח באלומיניום?

עמידות –  אלומיניום הינה מתכת עמידה במיוחד אשר אינה מחלידה או מתקלפת עקב נזקי מזג האוויר, כמו רוחות חזקות וחדירת מים. כמו כן, ציפוי אלומיניום לארגזי רוח אינו חדיר למזיקים שונים כדוגמת יונים, טרמיטים ושאר בעלי חיים. מאחר והאלומיניום הינו חומר עמיד במיוחד, הוא אינו דורש תחזוקה.

ציפוי ארגזי רוח באלומיניום – ניתן לצפות כל ארגז רוח קיים באמצעות ציפוי אלומיניום. זהו יתרון גדול מכיוון שאין צורך להחליף את כל הקונסטרוקציה של ארגזי הרוח הקיימים אלא רק להוסיף ציפוי חזק ועמיד מעל הקונסטרוקציה הקיימת. ההתקנה על גבי ארגז הרוח נעשית בבית הלקוח בהתאמה מדויקת לגודל וצורת הארגז הקיים באמצעות מכשור מיוחד. פרופילי האלומיניום מחוזקים באמצעות ברגים לשלד הגג.

עיצוב – ציפוי אלומיניום דמוי עץ לארגז הרוח מעניקים מראה חדש ואסטטי לבית. אם בעבר אנשים רבים העדיפו עץ על גבי אלומיניום בגלל המראה הנעים יותר לעין, הרי שכיום קיימים מגוון עיצובים בצביעה מיוחדת המדמה מראה של עץ טבעי. כך שניתן ליהנות גם מעיצוב ייחודי וגם מהיתרונות הרבים של האלומיניום. פרופילי ציפוי ארגזי רוח מאלומיניום מגיעים במגוון צבעים, הצבועים בטכנולוגיה מיוחדת ובתהליך ייחודי, המקנה לארגזי הרוח עמידות וחוזק הצבע לאורך שנים.

התקשרו עוד היום וקבלו הצעת מחיר!

1800-22-70-22

תפריט נגישות