מרזבים מאלומיניום

מרזבים מאלומיניום – בגלל כל הדברים החשובים

מרזב הוא אולי פריט שלא נותנים לו הרבה במה כשמדברים על כל התהליך של בניית בית, אבל בלעדיהם איכות החיים בכל מבנה היתה נפגמת פלאים. ללא מרזבים מאלומיניום או מכל חומר אחר – מי הגשמים היו נקווים על הגג ולא רק יוצרים מפגע תברואתי בגין מים עומדים, אלא גם פגועים באיכות החיים כתוצאה מחלחול אל פנים המבנה. אחרי הכול, מים שעומדים הרבה זמן על הגג גורמים להיחלשות של החומר ממנו עשוי הגג, ואם מדובר בגג רעפים אז אפילו יותר. מים אלה גם מתחילים לחלחל פנימה אל תוך המבנה. במקרים כאלה נוצרים מִפְגעי רטיבות ונזילות בדירות שמתחת לגג, והטיפול בבעיה כרוך תמיד בהרבה בלגן.

את כל זה אפשר למנוע אם מתקינים מרזבים מאלומיניום כבר בתהליך הבנייה עצמו, אם מבצעים בדיקות שוטפות למרזבים על מנת לוודא את תקינותם ואם במקרים של סתימה או שבר במרזב אז מחליפים אותו במרזב אלומיניום מיד. ניתן להתקין מרזבים מאלומיניום גם בגגות קיימים, זה מונע לכלוך והצטברות ירוקת על הקירות החיצוניים וכמובן טפטוף על באי הבית. ניתן לבחור ממגוון סוגי מרזבים: אלומיניום, פח מגולוון, נחושת או אבץ.

 

מרזבים רק עם סימנית גג לעד!

התקנת מרזבים מאלומיניום של "סימנית גג לעד" מיוצרים מחומרי הגלם של החברות המובילות בעולם ועומדים בתקנים המחמירים ביותר. התקנת מרזבים מאלומיניום אינו מתבלה ואינו נרקב גם לאחר שנים של חשיפה למים, לחות ושמש.

האלומיניום צבוע בטכנולוגיה ייחודית, במבחר צבעים מרהיבים. הצבע הינו איכותי ביותר, אינו מתקלף ומחזיק מעמד שנים רבות. ייצור המרזב נעשה בכל אורך נדרש, ללא הלחמות וללא חיבורים מיותרים. ההתקנה מתבצעת ע"י צוותים מקצועיים. ניתן להתקין צינורות ירידה מאלומיניום גם במרזבים קיימים.

 

למה דווקא מרזבי אלומיניום?

מכל הסיבות הנכונות:

  • עמידות לאורך זמן – אלומיניום הוא מתכת שעמידה בפני כל פגעי מזג האוויר, לרבות מים ורטיבות, רוחות ושמש חזקה. תכונה זאת מאפשרת למי שמתקין מרזבי אלומיניום ליהנות מניקוז יעיל של המים במשך שנים רבות, ולמנוע מצבים לא נעימים כמו רטיבות ונזילות.
  • אפשרויות עיצוב (כמעט) בלתי מוגבלות – האלומיניום הוא מתכת קלה מאוד לעיצוב, ולכן ניתן לעצב מרזבי אלומיניום שכמעט אינם נראים ושמשתלבים היטב בעיצוב הקיים. המרזבים שלנו צבועים ומשתלבים בקלות עם כל סגנון עיצוב, וגם אם המרזב נראה לעין הוא הופך לחלק בלתי נפרד מהמבנה, ואפילו מוסיף נופך ייחודי משלו.
  • מינימום תקלות – מרזבי האלומיניום מתחברים לגג רק בזוויות הגג וזאת באמצעות אלמנטים ייעודיים. טכניקת חיבור זאת מצמצמת עד למינימום האפשרי את הסיכוי להתרחשותן של תקלות כגון טפטוף של מים מאזור החיבורים, בלאי טבעי מהיר ועוד.

סימנית גג לעד לשירותכם

סימנית גג לעד מייצרת, משווקת ומתקינה מרזבים מאלומיניום במגוון גדלים ועיצובים, כולל אפשרות לייצור מרזבי אלומיניום בהתאמה אישית. הייצור נעשה מחומרי גלם איכותיים בלבד וההתקנה מתבצעת על ידי מתקינים מוסמכים, כך שאפשר ליהנות ממרזבי אלומיניום איכותיים למשך שנים.

בונים בית וצריכים לבחור מרזב מתאים?

המרזב הישן נהרס וצריכים חדש ותקין?

מרזבי אלומיניום של סימנית גג לעד הם התשובה המושלמת עבורכם.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת התקנה חייגו עכשיו: 1800-22-70-22