חידוש ארגזי רוח

אם ארגז הרוח הקיים שלכם נרקב או החליד תוכלו לחדש אותו בקלות

ארגזי רוח ישנים לרוב נבנו מעץ או ממתכות שונות אשר לא היו עמידות לנזקי מזג האוויר. לכן ניתן למצוא ארגזי רוח רבים אשר נמצאים במצב תחזוקתי ירוד מאוד עקב ריקבון, חלודה, או קילופים. למצבים אלו יש פתרון אשר אינו דורש החלפה מלאה של ארגזי הרוח, לפתרון זה קוראים חידוש ארגזי רוח. למעשה, ניתן לצפות את ארגז הרוח הקיים, לא משנה מאיזה חומר הוא עשוי, באמצעות ציפוי מאלומיניום, אשר יעניק לגג שלכם את התמיכה והיציבות שארגז הרוח המקורי כבר לא מסוגל לתת.

מהם היתרונות של חידוש ארגזי רוח?

• יציבות והגנה על הגג – חידוש ארגזי רוח באמצעות ציפוי אלומיניום יעניק חזרה את היציבות והחוזק שארגזי הרוח העניקו לגג בתחילת דרכם, וגם ישמור על הגג שלכם מנזקי רטיבות ונזקי מזג אוויר אחרים. • עבודה פשוטה יחסית – חידוש ארגזי רוח הינה עבודה פשוטה בהשוואה להחלפה של ארגזי הרוח הקיימים. החלפה מלאה של ארגזי הרוח תדרוש את פירוק הארגזים הקיימים ולעיתים אף פירוק של חלק מהגג. בעוד חידוש ארגזי הרוח הינה עבודה המתבצעת על גבי ארגזי הרוח הקיימים כך שהיא מתבצעת בפשטות ובמהירות לעומת החלפה כוללת של ארגזי הרוח. • ציפוי עמיד לטווח ארוך – חידוש ארגזי רוח נעשה באמצעות ציפוי אלומיניום לארגזי רוח. ציפוי זה עמיד בפני נזקי מזג האוויר ואינו מחליד או מתקלף בקלות. כמו כן, הוא מקנה הגנה מפני מזיקים ובעלי חיים שונים כדוגמת ציפורים העשויים לחדור לתוך הגג. בנוסף, עקב עמידותו הגבוהה ציפוי זה כמעט ואינו דורש תחזוקה נוספת ולכן הוא מחזיק לאורך זמן רב.

חידוש ארגזי רוח הוא עניין חשוב ולכן מומלץ לפנות לחברה מקצועית ומנוסה

כשאתם משקיעים בחידוש ארגזי רוח אתם רוצים להיות בטוחים שהגג שלכם יהיה יציב ומוגן, ולכן אתם צריכים לפנות לחברה מקצועית ואמינה כמו סימנית. חברה מקצועית תוודא שההתקנה והחידוש יבוצעו בסטנדרטים הגבוהים ביותר לשביעות רצונכם.

מעוניינים לחדש את ארגז הרוח שלכם לארגז רוח מאלומיניום?

צרו עמנו קשר כעת ונשמח לעמוד לשירותכם1-800-22-70-22

תפריט נגישות