החלפת גגות רעפים

להחלפת גגות רעפים לבידוד הבית מהסביבה החיצונית ישנה חשיבות עצומה

החלפת גגות רעפים נעשית על מנת לבודד היטב את הגג בבתים פרטיים ממזג האוויר שבחוץ ולהימנע מפגעי מזג האויר. עוד מימי קדם, שאף האדם להבדיל את בית מגוריו מהסביבה החיצונית בכל אמצעי שעמד ברשותו. ברחבי העולם הומצאו שיטות שונות לשם כך, אשר נעו מגגות במבוק במזרח אסיה, לקש באירופה, וכמובן אבן בוץ ועץ בחלקים נרחבים של העולם. בידוד הבית מהסביבה החיצונית אשר לאדם להיות לא תלותי במזג האוויר לשם קיום אורך חיים תקין.

 

כך, גם בימי גשם היה ניתן לבשל על אש פתוחה, לשבת בנחת עם המשפחה, ולנוח בצורה ראויה. הרעפים הפכו בארץ לאחר מהאמצעים הפופולאריים ביותר לבידוד הבית בחורף. בשונה משיטות איטום גגות אחרות, הכוללות שימוש בחומרים כימיים מורכבים, אופן הפעולה של גגות רעפים הינו פשוט ביותר, והשילוב המושלם של הרעפים זה עם זה מאפשר לנו להיות בטוחים שאף טיפה לא תחדור לתוך הבית.

מדוע אנו נזקקים לשירותי איש מקצוע על מנת להחליף גגות רעפים

הבעיה העיקרית בגגות רעפים נוגעת לשחיקה של הרעפים עצמם. בסימנית גג אנו מספקים שירותי בניית גגות רעפים: אנו מחליפים גגות שלמים בגגות חדשים ואיכותיים שישרתו אתכם נאמנה לאורך שנים.

אנו זקוקים לשירותיו של איש מקצוע להחלפת גגות רעפים ממספר סיבות עיקריות:

  • איטום מושלם: בעבר היה נהוג לכסות את גג המבנה עם רעפי בטון שאינם היו חזקים דיים. הרעפים החלשים היו נשברים בקלות כך שלא היה ניתן לדרוך על הגג. החלפת גגות רעפים דורשת מיומנות רבה. רק בעל מקצוע בתחום יכול לבצע החלפת גגות רעפים ישנים בחדשים באופן מקצועי ומדויק, ובכך יהפוך את איטום הגג למושלם.
  • מניעת נזילות: נזילות במבנה כתוצאה מרעפים שבורים או פחחות לא תקינה שגורמת לריקבון וחלודה.

סימנית גג לעד הינה חברה מובילה בהחלפת גגות רעפים ברמה גבוהה

סימנית גג לעד הינה חברה מובילה בהחלפת גגות רעפים. עובדי החברה הינם מיומנים בתחומם, ובעלי יכולות לתקן גם את המקרים הקשים ביותר במהירות ויעילות.

במידה ואתם מחפשים שירות ברמה הגבוהה ביותר עבור החלפה ובניית גגות רעפים, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונשמח לספק לכם את השירות המקצועי ביותר.