ארגז רוח לגג רעפים

ארגזי הרוח הממוקמים בקצוות התחתונים של גגות הרעפים, מהווים מצד אחד תרומה משמעותית למראה המיוחד והמעוצב של הגג ומצד שני מספקים לגג חוזק, יציבות והגנה. בין היתר ארגזי הרוח מסתירים את המרזבים, מגנים על הרעפים התחתונים מפני רוחות עוצמתיות במיוחד שעשויות לעשות בהם שמות ויוצרים מרווח חשוב בין הקצה של הקיר לקצה של הגג.

החומר המוביל המשמש כיום לציפוי ארגזי הרוח הוא אלומיניום, בשל התכונות המיוחדות שלו, המתאימות כמו כפפה ליד לייעוד של ארגזי הרוח. במאמר שלפניכם נפרט אודות היתרונות המרכזיים של ארגז רוח לגג רעפים המצופה באלומיניום.

היתרונות של ארגז רוח לגג רעפים

אחד היתרונות המרכזיים בא לידי ביטוי בכך שמדובר בארגזים הניחנים בעמידות מרבית בפני נזקי לחות ונזקי רטיבות. זאת כמובן בניגוד לעץ, הסובל מריקבון או מתכות אחרות המעלות חלודה במגע עם רטיבות. כמו כן ארגזי רוח מאלומיניום עמידים לחלוטין מפני נזקים שמקורם במזיקים כמו טרמיטים למשל, שהולכים ונהיים נפוצים משנה לשנה בישראל.

מעבר לכל זה, בניגוד לחומרים אחרים מהם ניתן לייצר ארגז רוח, האלומיניום לא דורש תחזוקה כלל. הצביעה של האלומיניום לא דורשת חידוש ומחזיקה מעמד מבלי להתקלף במשך שנים רבות. את פרופיל האלומיניום מעגנים לגג באמצעות ברגים ישירות לשלד של הגג, אך העומס על המערכת הכוללת נמוך ביותר. זאת כיוון שמדובר במתכת קלה במיוחד, כשלמעשה האלומיניום קל פי 5 מברזל למשל.

ארגז רוח בציפוי אלומיניום
ארגז רוח בציפוי אלומיניום

לא על הפרקטיות לבדה

ישנם רבים החוששים מפני מעבר לארגזי רוח מאלומיניום משום שעד לשנים האחרונות מדובר היה באפשרות לא אטרקטיבית במיוחד מבחינת הנראות. החדשות הטובות הן שכיום ניתן לבחור בארגזים מעוצבים לעילא ולעילא במבחר גוונים כמו קרם למשל ואפילו בארגזי אלומיניום דמויי עץ טבעי.

בנוסף לכך, הגמישות של האלומיניום ונוחות העבודה עם המתכת המיוחדת הזו, מאפשרים ליצור עיצובים ייחודיים בקלות רבה מאוד וכך להשלים את העיצוב האסתטי של המבנה.

חידוש ארגז רוח במקום להחליף

אם ארגזי הרוח שלכם כבר לא מתפקדים כראוי כתוצאה מנזקים כאלה ואחרים, ייתכן שתוכלו להפיק תועלת מציפוי הארגזים הקיימים במקום להחליפם בחדשים. ציפוי ארגז רוח באלומיניום הוא הפתרון החסכוני ואף היעיל ביותר עבור רבים, בהתחשב כמובן בתנאי השטח ובמידת החומרה של הנזקים הקיימים. על מנת שניתן יהיה להתאים את הפתרון המושלם לגג הרעפים, חשוב להתייעץ ראשית עם אנשי המקצוע המתאימים, המחזיקים בניסיון בתחום.

כמו כן חשוב ביותר לדאוג לכך שאת העבודות יבצעו אך ורק אנשי מקצוע אמינים ומנוסים, שכן התקנה לא איכותית ולא מקצועית עשויה לנטרל את כל היתרונות של ארגזי האלומיניום שהוזכרו לעיל. קחו זאת לתשומת לבכם.

לקבלת פרטים נוספים על ארגזי רוח מאלומיניום, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם אנשי המקצוע המומחים של חברת "סימנית" בטלפון

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת התקנה

חייגו עכשיו: 1800-22-70-22

תפריט נגישות