ארגז רוח מאלומיניום

התקנת ארגזי רוח מאלומיניום בסטנדרטים הגבוהים ביותר

התקשרו עוד היום וקבלו הצעת מחיר

ארגזי רוח מאלומיניום זה סימנית

סימנית גג לעד משווקת ומתקינה ארגזי רוח מאלומיניום בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ובטיחות על פי תו תקן אמריקאי. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של ארגזי רוח בשלל עיצובים וצבעים, ואם תזמינו מאיתנו שירותי התקנה – תוכלו להיות בטוחים שהמבנה וגג הרעפים שלכם לגמרי מוגנים.

למה צריך ארגזי רוח מאלומיניום ?

ממש כמו שכל בית צריך מרפסת, כמאמר הספר, הרי שכל גג רעפים צריך ארגז רוח ורצוי כזה שיהיה מאלומיניום. ארגזי רוח נועדו למנוע נזקים שעלולים להיגרם למבנה כולו ולגג בפרט בגין פגעי מזג האוויר ובגין בלאי טבעי, וזאת באמצעות חסימה של הרוח ושל קרינת השמש מלהגיע אל המבנה עצמו. רוחות חזקות, גשמים ושמש יוקדת יכולים להיות אויבים גדולים של מבנים, שכן השמש מחממת ועלולה לגרום לקילופים ולסדקים, מי הגשמים יכולים לגרום גם לסדקים וגם להיחלשות האחיזה של הרעפים והרוחות החזקות עלולות להעיף רעפים או את חלקיהם, ולגרום נזקים נוספים למבנה. כאשר מתקינים ארגזי רוח, ובפרט ארגזי רוח מאלומיניום, מקטינים מאוד את המפגש של הגשם, השמש והרוח עם חלקי המבנה השונים, וכך משיגים גגות רעפים ומבנים עמידים להרבה יותר שנים.

למה דווקא ארגז רוח אלומיניום?

ארגז רוח הכי מומלץ לבחור מאלומיניום! למה? בגלל כל הסיבות הבאות:

הגנה מרבית – האלומיניום ידוע כמתכת המספקת את ההגנה המרבית לרעפים ולמבנה הן בפני נזקי רוח, הן בפני נזקי קשם ורטיבות והן מפני נזקיה של השמש החמה.

ארגז רוח הכי מומלץ לבחור מאלומיניום! למה? בגלל כל הסיבות הבאות: הגנה מרבית – האלומיניום ידוע כמתכת המספקת את ההגנה המרבית לרעפים ולמבנה הן בפני נזקי רוח, הן בפני נזקי קשם ורטיבות והן מפני נזקיה של השמש החמה. עמידות לאורך זמן – האלומיניום עמיד מאוד בכל פגעי מזג האוויר, ולכן יכול להחזיק מעמד במשך הרבה מאוד זמן. למעשה, אם שומרים עליהם ודואגים לנקות אותם מדי פעם ולבצע הדברה, ארגזי רוח מאלומיניום יכולים להחזיק מעמד במשך שנים, ולספק הגנה מרבית לגג ולמבנה. זאת הסיבה שגם מרזבים העשויים מאלומיניום נחשבים לעמידים ביותר. עמידות בפני חלודה – האלומיניום הוא מתכת אל-חלד, ולכן גם אם הוא יהיה חשוף במשך הרבה מאוד זמן למים ולרטיבות – לא יפתח חלודה וימשיך להחזיק מעמד. כל עיצוב שרק תרצו – את האלומיניום ניתן לעצב במגוון רחב של סגנונות ולצבוע במבחר צבעים, כך שאם בוחרים ארגזי רוח מאלומיניום יכולים לתרום מאוד למראה הכללי

עמידות בפני חלודה – האלומיניום הוא מתכת אל-חלד, ולכן גם אם הוא יהיה חשוף במשך הרבה מאוד זמן למים ולרטיבות – לא יפתח חלודה וימשיך להחזיק מעמד.

כל עיצוב שרק תרצו – את האלומיניום ניתן לעצב במגוון רחב של סגנונות ולצבוע במבחר צבעים, כך שאם בוחרים ארגזי רוח מאלומיניום יכולים לתרום מאוד למראה הכללי

תפריט נגישות