ארגזי רוח להגנת הגג מפני נזקי מזג האוויר

כל גג, באשר הוא, צריך להיות אטום בצורה הטובה ביותר בכדי לבצע את תפקידו כהלכה

בין אם מדובר בגגות רעפים של בתים פרטיים ובין אם מדובר בגגות סטנדרטיים של בתי דירות, כל גג באשר הוא צריך להיות אטום בצורה הטובה ביותר בכדי לבצע תפקידו כהלכה. ומהו תפקיד זה? תפקידו של הגג הוא התפקיד הבסיסי ביותר של כל בית – להגן על הדיירים שבו מפני פגעי ונזקי מזג האוויר, רטיבות, טמפרטורות וכדומה. בכדי שהגג יוכל לבצע את תפקידו בצורה הטובה ביותר, הוא צריך לעבור תהליכי איטום מקצועיים עם חומרים שמתאימים לכך ועם תכנון נכון של הגג. בגגות רעפים, הדבר מתבטא בין השאר בתכנון והקמה של ארגזי רוח.

הסבר קצר על ארגזי רוח ועל חשיבותם בהגנה על גגות רעפים מפני נזקי מזג האוויר

  • מה זה ארגז רוח? ארגזי רוח הם למעשה "ארגזים" עשויים בטון, עץ או אלומיניום, המותקנים בחלקו התחתי של גג הרעפים, בחלק שמתחת החיבור לגוף הבניין עצמו. אם לא היה מותקן ארגז רעפים במיקום זה, היה למעשה חלל פתוח שדרכו הייתה נפתחת פרצה לתוך חלל הבית בגג הרעפים – פרצה שיכולה להכניס מזיקים כמו יונים וציפורים אחרות, אבל בעיקר פוגעת באיטום של הבית, ומכניסה רטיבות ורוחות, שאף יכולות להעיף רעפים ולהחריף את בעיית האיטום.
  • חשיבות ארגזי הרוח – קל להבין, אם כן, שארגזי רוח הם מרכיב חשוב במיוחד באיטום של כל גג רעפים באשר הוא. החשיבות שלהם היא גדולה מספיק בכדי שנשקיע היטב בתכנון ובהקמה שלהם, מחומרי גלם שאינם מחלידים ואינם נשחקים, ויכולים לשרת את הבית שלכם ואת איטום הגג שלכם בצורה הטובה ביותר לאורך זמן – אלומיניום, במידה ומדובר בציפוי חיצוני לארגז הרעפים, ובמידה והוא נבנה מלכתחילה אז בטון.

עם שירות איכותי בתחום גגות הרעפים וארגזי הרוח, תוכלו להיות בטוחים שהגג שלכם אטום כהלכה

כשאתם צריכים להקים גג רעפים, או כאשר אתם מבינים שבעיית האיטום שלכם נובעת מהחיסרון בארגזי רוח או מהתכנון הקלוקל שלהם, פנו אל סימנית – מומחים בגגות רעפים, ארגזי רוח ומרזבים. אנו נבטיח איטום גג איכותי שישרת אתכם נאמנה למשך שנים ארוכות.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת התקנה

חייגו עכשיו: 1800-22-70-22

תפריט נגישות